LP2952AIM-3.3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP2952AIM-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LP2952AIM-3.3
Številka dela LP2952AIM-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5940 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.23V (3.3V)
Voltage - Output (Max) 29V Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.23 V ~ 29 V 250mA 16-SOIC
Tok - Supply (Max) 33mA Trenutni - Quiescent (Iq) 170µA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP2952
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP2952AIMX-3.3
LP2952AIMX-3.3
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC
Na zalogi: 3104 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2952AIMX
LP2952AIMX
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 44231 pcs
Prenesi:
RFQ
LP2952AIM-3.3/NOPB
LP2952AIM-3.3/NOPB