LMV7275MG
pregled izdelka
Številka dela: LMV7275MG
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMV7275MG
Številka dela LMV7275MG Proizvajalec N/A
Opis IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 101736 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V Napetost - vhodni odmik (maks.) 4mV @ 5V
Tip General Purpose Paket naprave za dobavitelja SC-70-5
Serija - Zamuda za razmnoževanje (Max) 2.1µs
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Vrsta izhoda CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail Druga imena LMV7275MGTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Histereza -
Tok - izhod (tip) - Tok - vhodna pristranskost (maks.) 0.01µA @ 5V