LMV7275MF
pregled izdelka
Številka dela: LMV7275MF
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC COMP SGL 1.8V R-R IN SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMV7275MF
Številka dela LMV7275MF Proizvajalec N/A
Opis IC COMP SGL 1.8V R-R IN SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 98766 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V Napetost - vhodni odmik (maks.) 4mV @ 5V
Tip General Purpose Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Zamuda za razmnoževanje (Max) 2.1µs
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail Druga imena LMV7275MFTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Histereza -
Tok - izhod (tip) - Tok - vhodna pristranskost (maks.) 0.01µA @ 5V
CMRR, PSRR (Typ) 78dB CMRR, 80dB PSRR Številka osnovnega dela LMV7275
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LMV7275MFX/NOPB
LMV7275MFX/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC COMP SGL 1.8V R-R IN SOT23-5
Na zalogi: 172022 pcs
Prenesi:
RFQ
LMV7271MGX
LMV7271MGX
Proizvajalci: N/A
Opis: IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5
Na zalogi: 6440 pcs
Prenesi:
RFQ
LMV7275MF/NOPB
LMV7275MF/NOPB