LMV321M7
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMV321M7
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 1MHZ RRO SC70-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMV321M7
Številka dela LMV321M7 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 1MHZ RRO SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 201683 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V Napetost - vhodni odmik 1.7mV
Paket naprave za dobavitelja SC-70-5 Ubi stopnja 1 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena LMV321M7TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 1MHz natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SC-70-5
Trenutni - dobava 130µA Trenutni - izhod / kanal 160mA