LMV321M7/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LMV321M7/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 1MHZ RRO SC70-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMV321M7/NOPB
Številka dela LMV321M7/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 1MHZ RRO SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107545 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V Napetost - vhodni odmik 1.7mV
Paket naprave za dobavitelja SC-70-5 Ubi stopnja 1 V/µs
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Vrsta izhoda Rail-to-Rail
Druga imena LMV321M7/NOPBDKR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Gain Bandwidth Product 1MHz natančen opis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SC-70-5