LM76002RNPT
pregled izdelka
Številka dela: LM76002RNPT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 2.5A 30WQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM76002RNPT
Številka dela LM76002RNPT Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 2.5A 30WQFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17533 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1V Voltage - Output (Max) 57V
Napetost - Vhod (Min) 3.5V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 30-WQFN (6x4) Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 30-WFQFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-47535-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 300kHz ~ 2.2MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2.5A 30-WFQFN Exposed Pad Trenutni - izhod 2.5A