LM76002RNPR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM76002RNPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 2.5A 30WQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM76002RNPR
Številka dela LM76002RNPR Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 2.5A 30WQFN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 30646 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1V Voltage - Output (Max) 57V
Napetost - Vhod (Min) 3.5V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 30-WQFN (6x4) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 30-WFQFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 300kHz ~ 2.2MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2.5A 30-WFQFN Exposed Pad
Trenutni - izhod 2.5A