LM53600MAEVM
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM53600MAEVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVALUATION MODULE
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM53600MAEVM
Številka dela LM53600MAEVM Proizvajalec N/A
Opis EVALUATION MODULE Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1742 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3.6V Napetost - Vhod 3.8 V ~ 36 V
Uporabljena IC / del LM53600-Q1 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena 296-46731
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 2.1MHz