LM536005QDSXTQ1
pregled izdelka
Številka dela: LM536005QDSXTQ1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 5V 0.65A SYNC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM536005QDSXTQ1
Številka dela LM536005QDSXTQ1 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 5V 0.65A SYNC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31441 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 5V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 3.8V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 10-WSON (3x3) Serija Automotive, AEC-Q100
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-WFDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-43716-2 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 2.1MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 650mA 10-WFDFN Exposed Pad Trenutni - izhod 650mA