LM46000PWPR
pregled izdelka
Številka dela: LM46000PWPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 16HTSS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM46000PWPR
Številka dela LM46000PWPR Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 16HTSS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53044 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1V Voltage - Output (Max) 28V
Napetost - Vhod (Min) 3.5V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 16-HTSSOP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-40222-2
LM46000PWPR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 200kHz ~ 2.2MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 500mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Trenutni - izhod 500mA