LM46000PWPEVM
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM46000PWPEVM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL MODULE FOR LM46000
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM46000PWPEVM
Številka dela LM46000PWPEVM Proizvajalec N/A
Opis EVAL MODULE FOR LM46000 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 3530 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3.3V Napetost - Vhod 3.5 V ~ 60 V
Uporabljena IC / del LM46000 Priložena vsebina Board(s)
Serija SIMPLE SWITCHER® Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena 296-44308
LM46000PWPEVM-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 500kHz
natančen opis LM46000 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 500mA