LM4040C25QDBZR
pregled izdelka
Številka dela: LM4040C25QDBZR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4040C25QDBZR
Številka dela LM4040C25QDBZR Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 266483 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient 100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 296-17939-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 35µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA
Trenutna - katoda 80µA Številka osnovnega dela LM4040C25
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM4040C25ILPE3
LM4040C25ILPE3
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Na zalogi: 214035 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4040C25ILPR
LM4040C25ILPR
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 305978 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4040C25QDBZRG4
LM4040C25QDBZRG4
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3