LM4040C25ILPRE3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM4040C25ILPRE3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4040C25ILPRE3
Številka dela LM4040C25ILPRE3 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282237 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient 100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 35µVrms
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Through Hole
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA TO-92-3 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 15mA Trenutna - katoda 80µA
Številka osnovnega dela LM4040C25
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM4040C25ILPR
LM4040C25ILPR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Na zalogi: 305978 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4040C25ILPE3
LM4040C25ILPE3
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 214035 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4040C25QDBZRG4
LM4040C25QDBZRG4
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
LM4040C25ILP
LM4040C25ILP