LM3940IS-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM3940IS-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 1A DDPAK/TO263-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM3940IS-3.3
Številka dela LM3940IS-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 3.3V 1A DDPAK/TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43463 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7.5V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM3940IS33 delovna temperatura -40°C ~ 125°C