LM3940IMPX-3.3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM3940IMPX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-4
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM3940IMPX-3.3
Številka dela LM3940IMPX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 113632 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM3940IMPX-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223-4 Trenutni - izhod 1A