LM3671MFX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM3671MFX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC SOT23
  • Sporočilo
Specifikacije LM3671MFX-3.3
Številka dela LM3671MFX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5403 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.7V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 2MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753
Trenutni - izhod 600mA Številka osnovnega dela LM3671
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM3671MFX-3.3/NOPB
LM3671MFX-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC SOT23