LM3671MFX-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM3671MFX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 2.5V 0.6A SYNC SOT23
  • Sporočilo
Specifikacije LM3671MFX-2.5
Številka dela LM3671MFX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 2.5V 0.6A SYNC SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3160 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.7V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 2MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753
Trenutni - izhod 600mA Številka osnovnega dela LM3671