LM3671LC-1.8
pregled izdelka
Številka dela: LM3671LC-1.8
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 6USON
  • Sporočilo
Specifikacije LM3671LC-1.8
Številka dela LM3671LC-1.8 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC 6USON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4760 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.7V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 6-USON (2x2) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-UFDFN
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 2MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 6-UFDFN
Trenutni - izhod 600mA Številka osnovnega dela LM3671