LM3671LC-1.6
pregled izdelka
Številka dela: LM3671LC-1.6
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 1.6V 0.6A SYNC 6USON
  • Sporočilo
Specifikacije LM3671LC-1.6
Številka dela LM3671LC-1.6 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1.6V 0.6A SYNC 6USON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4119 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.6V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.7V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 6-USON (2x2) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-UFDFN
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 2MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.6V 1 Output 600mA 6-UFDFN
Trenutni - izhod 600mA Številka osnovnega dela LM3671
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM3670MFX-ADJ/NOPB
LM3670MFX-ADJ/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK ADJ 0.35A SYNC SOT23
Na zalogi: 83364 pcs
Prenesi:
RFQ
LM3671LC-1.6/NOPB
LM3671LC-1.6/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK 1.6V 0.6A SYNC 6USON
Na zalogi: 147956 pcs
Prenesi:
RFQ
LM3671LCX-1.2/NOPB
LM3671LCX-1.2/NOPB
Opis: IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6USON