LM3670MF-1.2EV
pregled izdelka
Številka dela: LM3670MF-1.2EV
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVALUATION LM3670MF-1.2
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM3670MF-1.2EV
Številka dela LM3670MF-1.2EV Proizvajalec N/A
Količina na voljo 1238 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.2V Napetost - Vhod 2.5 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LM3670 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena LM3670MF12EV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 1MHz
natančen opis LM3670 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 350mA