LM3670MF-1.2
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM3670MF-1.2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM3670MF-1.2
Številka dela LM3670MF-1.2 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6281 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM3670MF-1.2CT delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 1MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753 Trenutni - izhod 350mA