LM3622AMX-8.4
pregled izdelka
Številka dela: LM3622AMX-8.4
  • Sporočilo
Specifikacije LM3622AMX-8.4
Številka dela LM3622AMX-8.4 Proizvajalec N/A
Opis IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4477 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 24V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Programabilne funkcije -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena *LM3622AMX-8.4 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (TA)
Število celic 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Napetost akumulatorja 8.4V Baterija kemija Lithium Ion