LM3622AMX-4.1
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM3622AMX-4.1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LM3622AMX-4.1
Številka dela LM3622AMX-4.1 Proizvajalec N/A
Opis IC CTRLR LI-ION BATT CHRG 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3620 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 24V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Programabilne funkcije -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena *LM3622AMX-4.1 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (TA)
Število celic 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
Zaščita napak - natančen opis Charger IC Lithium Ion 8-SOIC
Tok - polnjenje Constant Tok napajanja - maks -
Napetost akumulatorja 4.1V Baterija kemija Lithium Ion