LM3519MK-20
pregled izdelka
Številka dela: LM3519MK-20
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-6
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM3519MK-20
Številka dela LM3519MK-20 Proizvajalec N/A
Količina na voljo 5485 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (min) 2.7V Napetost - napajanje (maks.) 5.5V
Napetost - izhod 20V Tip DC DC Regulator
Topologija Step-Up (Boost) Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-6
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Druga imena LM3519MK-20TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Notranja stikala Yes
Pogostost 5.4MHz Zatemnitev PWM
natančen opis LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 20mA TSOT-23-6 Trenutni - izhod / kanal 20mA
Številka osnovnega dela LM3519 Aplikacije Backlight
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM350T/NOPB
LM350T/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3
Na zalogi: 57121 pcs
Prenesi:
RFQ
LM350T
LM350T
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 32850 pcs
Prenesi:
RFQ
LM3519MK-20/NOPB
LM3519MK-20/NOPB
Opis: IC LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-6
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor