LM350T/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LM350T/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM350T/NOPB
Številka dela LM350T/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57121 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V
Voltage - Output (Max) 33V Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 86dB ~ 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM350T/NOPB
LM350TNOPB
LM350TNS/NOPB
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.25 V ~ 33 V 3A TO-220-3 Trenutni - izhod 3A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LM350
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM350T
LM350T
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3
Na zalogi: 121489 pcs
Prenesi: LM350T.pdf
RFQ
Proizvajalci: N/A