LM3420AM5X-4.2
pregled izdelka
Številka dela: LM3420AM5X-4.2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CTRLR LI-ION BAT CHRG SOT23-5
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LM3420AM5X-4.2
Številka dela LM3420AM5X-4.2 Proizvajalec N/A
Opis IC CTRLR LI-ION BAT CHRG SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6289 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 20V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Programabilne funkcije -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Druga imena *LM3420AM5X-4.2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število celic 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
Zaščita napak - natančen opis Charger IC Lithium Ion SOT-23-5
Tok - polnjenje - Tok napajanja - maks -
Napetost akumulatorja 4.2V Baterija kemija Lithium Ion