LM3420AM5-8.4
pregled izdelka
Številka dela: LM3420AM5-8.4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC CTRLR LITH BATT CHRGR SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM3420AM5-8.4
Številka dela LM3420AM5-8.4 Proizvajalec N/A
Količina na voljo 4410 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (maks.) 20V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Programabilne funkcije -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Druga imena LM3420AM5-8.4TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število celic 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vmesnik -
Zaščita napak - natančen opis Charger IC Lithium Ion SOT-23-5
Tok - polnjenje - Tok napajanja - maks 1A
Napetost akumulatorja 8.4V Baterija kemija Lithium Ion