LM3411AM5X-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM3411AM5X-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM3411AM5X-3.3
Številka dela LM3411AM5X-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6016 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 50µVrms
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-5 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 15mA Trenutna - katoda 115µA