LM3411AM5-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM3411AM5-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM3411AM5-3.3
Številka dela LM3411AM5-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4153 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena LM3411AM5-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 50µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-5
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA