LM3352MTCX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM3352MTCX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG SWITCHD CAP 3.3V 16TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LM3352MTCX-3.3
Številka dela LM3352MTCX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG SWITCHD CAP 3.3V 16TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4890 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Charge Pump Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 16-TSSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM3352MTCX-3.3 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Up/Step-Down Frekvenca - preklop 1MHz
natančen opis Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 200mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Trenutni - izhod 200mA