LM3352-3.3EVAL
pregled izdelka
Številka dela: LM3352-3.3EVAL
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVALUATION BOARD FOR LM3352-3.3
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije LM3352-3.3EVAL
Številka dela LM3352-3.3EVAL Proizvajalec N/A
Količina na voljo 6002 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3.3V Napetost - Vhod 2.5 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LM3352 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck-Boost
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena *LM3352-3.3EVAL
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Up or Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop -
natančen opis LM3352 - DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 200mA