LM2940IMPX-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2940IMPX-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 1A SOT223-4
  • Sporočilo
Specifikacije LM2940IMPX-12
Številka dela LM2940IMPX-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 1A SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3072 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija -
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 66dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A SOT-223-4
Tok - Supply (Max) 15mA Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -