LM2940IMPX-10
pregled izdelka
Številka dela: LM2940IMPX-10
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 1A SOT223-4
  • Sporočilo
Specifikacije LM2940IMPX-10
Številka dela LM2940IMPX-10 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 10V 1A SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6655 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija -
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 63dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1A SOT-223-4
Tok - Supply (Max) 15mA Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LM2940
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2940IMP-9.0
LM2940IMP-9.0
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 9V 1A SOT223-4
Na zalogi: 4148 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2940IMPX-12/NOPB
LM2940IMPX-12/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 12V 1A SOT223-4
Na zalogi: 86869 pcs
Prenesi:
RFQ
LM2940IMPX-10/NOPB
LM2940IMPX-10/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 10V 1A SOT223-4