LM2940IMP-15
pregled izdelka
Številka dela: LM2940IMP-15
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 1A SOT223-4
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2940IMP-15
Številka dela LM2940IMP-15 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 1A SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 63640 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija -
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2940IMP-15TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 1A SOT-223-4 Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 1A