LM2940IMP-10
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2940IMP-10
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 1A SOT223-4
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM2940IMP-10
Številka dela LM2940IMP-10 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 10V 1A SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3413 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija -
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 63dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2940IMP-10TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1A SOT-223-4 Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 1A