LM2937IMP-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2937IMP-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 400MA SOT223-4
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2937IMP-12
Številka dela LM2937IMP-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 400MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 78217 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Druga imena LM2937IMP-12TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 400mA SOT-223-4 Tok - Supply (Max) 20mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 400mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LM2937
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM2937IMP-12/NOPB
LM2937IMP-12/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 12V 400MA SOT223-4