LM2937IMP-10
pregled izdelka
Številka dela: LM2937IMP-10
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 400MA SOT223-4
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2937IMP-10
Številka dela LM2937IMP-10 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 10V 400MA SOT223-4 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 74907 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2937IMP-10TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 400mA SOT-223-4 Tok - Supply (Max) 20mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 400mA