LM27403EVM-POL600
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM27403EVM-POL600
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVAL LM27403
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM27403EVM-POL600
Številka dela LM27403EVM-POL600 Proizvajalec N/A
Opis BOARD EVAL LM27403 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1292 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.8V Napetost - Vhod 4.5 V ~ 20 V
Uporabljena IC / del LM27403 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena 296-37167
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 600kHz
natančen opis LM27403 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 30A