LM2651-3.3EVAL
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2651-3.3EVAL
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVALUATION BOARD FOR LM2651-3.3
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije LM2651-3.3EVAL
Številka dela LM2651-3.3EVAL Proizvajalec N/A
Količina na voljo 4560 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3.3V Napetost - Vhod 4 V ~ 14 V
Uporabljena IC / del LM2651 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena *LM2651-3.3EVAL
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 300kHz
natančen opis LM2651 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 1.5A