LM2575HVT-15/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LM2575HVT-15/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2575HVT-15/NOPB
Številka dela LM2575HVT-15/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 15V 1A TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15209 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 15V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-5
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM2575HVT-15/NOPB
LM2575HVT15NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 52kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A TO-220-5 Trenutni - izhod 1A