LM2575HVT-15/LF03
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2575HVT-15/LF03
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
135 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2575HVT-15/LF03
Številka dela LM2575HVT-15/LF03 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 15V 1A TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21586 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 15V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-5 Formed Leads
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 52kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads
Trenutni - izhod 1A Številka osnovnega dela LM2575