LM2574MX-15
pregled izdelka
Številka dela: LM2574MX-15
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 15V 0.5A 14SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LM2574MX-15
Številka dela LM2574MX-15 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 15V 0.5A 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6285 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 15V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM2574MX-15 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 52kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 500mA 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Trenutni - izhod 500mA