LM2574MX-12
pregled izdelka
Številka dela: LM2574MX-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 0.5A 14SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije LM2574MX-12
Številka dela LM2574MX-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 12V 0.5A 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5690 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2574MX-12DKR
LM2574MX12
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 52kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Trenutni - izhod 500mA