LM25101ASD/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LM25101ASD/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE DVR HI/LO SIDE 10WSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM25101ASD/NOPB
Številka dela LM25101ASD/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC GATE DVR HI/LO SIDE 10WSON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67721 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 9 V ~ 14 V Paket naprave za dobavitelja 10-WSON (4x4)
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 430ns, 260ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-WDFN Exposed Pad
Druga imena 296-44971-2
LM25101ASD/NOPB-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število voznikov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Logična napetost - VIL, VIH 2.3V, -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Non-Inverting
Visoka stranska napetost - maksimalna (Bootstrap) 100V Vrsta vrat N-Channel MOSFET
Trenutna - Peak izhod (vir, potop) 3A, 3A Vrsta kanala Independent