LM25101AMR/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM25101AMR/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOPWR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM25101AMR/NOPB
Številka dela LM25101AMR/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC GATE DVR HI/LO SIDE 3A 8SOPWR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31448 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 9 V ~ 14 V Paket naprave za dobavitelja 8-SO PowerPad
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 430ns, 260ns
Pakiranje Tube Paket / primer 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-45004-5
LM25101AMR/NOPB-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število voznikov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Logična napetost - VIL, VIH 2.3V, -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Non-Inverting
Visoka stranska napetost - maksimalna (Bootstrap) 100V Vrsta vrat N-Channel MOSFET
Trenutna - Peak izhod (vir, potop) 3A, 3A Vrsta kanala Independent