LM185H-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM185H-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM185H-2.5
Številka dela LM185H-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4395 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±1.5% Temperaturni koeficient 150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-2 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-46-2 Metal Can Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 296-38993
LM185H-2.5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 120µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-2
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 20mA