LM185BYH-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM185BYH-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM185BYH-2.5
Številka dela LM185BYH-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5245 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±1.5% Temperaturni koeficient 50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-2 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tube
Paket / primer TO-46-2 Metal Can Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 120µVrms
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Through Hole
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-2 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 20mA Trenutna - katoda 20µA
Številka osnovnega dela LM185
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM185BYH-1.2
LM185BYH-1.2
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 1.235V TO46-2
Na zalogi: 5090 pcs
Prenesi:
RFQ
LM185BYH-2.5/NOPB
LM185BYH-2.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V TO46-2