LM140LAH-15/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM140LAH-15/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM140LAH-15/NOPB
Številka dela LM140LAH-15/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6641 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 2V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-39-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-48413
LM140LAH-15/NOPB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-39-3 Tok - Supply (Max) 4.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 3mA Trenutni - izhod 100mA