LM140LAH-12/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LM140LAH-12/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM140LAH-12/NOPB
Številka dela LM140LAH-12/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6160 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 2V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-39-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM140LAH-12/NOPB
LM140LAH12NOPB
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-39-3 Tok - Supply (Max) 4.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 3mA Trenutni - izhod 100mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LM140
Podobni izdelki
LM140LAH-5.0
LM140LAH-5.0
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 5V 100MA TO39-3
Na zalogi: 7637 pcs
Prenesi:
RFQ
LM140K-5.0/NOPB
LM140K-5.0/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 5V 1A TO3-2
Na zalogi: 1965 pcs
Prenesi:
RFQ
LM1458 MWC
LM1458 MWC
Opis: IC OP AMP GP 1MHZ WAFERSALE