LM120H-15
pregled izdelka
Številka dela: LM120H-15
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR -15V 200MA TO39-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM120H-15
Številka dela LM120H-15 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR -15V 200MA TO39-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5051 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) -15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) -35V
Paket naprave za dobavitelja TO-39-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 64dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Negative
Druga imena 296-41159
LM120H-15-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output -15V 200mA TO-39-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LM120
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM118H/NOPB
LM118H/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 15MHZ TO99-8
Na zalogi: 12836 pcs
Prenesi:
RFQ
LM1237BAAF/NA
LM1237BAAF/NA
Proizvajalci: N/A
Opis: IC PREAMP CMOS 150MHZ 24-DIP